03.04.2016

АВА – терапія

На сьогоднішній день АВА-терапія (ABA – Applied Behavioral Analysis ) є єдиним методом для реабілітації

АВА занятия

дітей з аутизмом, ефективність якого підтверджена науково. За даними міжнародної організації AutismSpeaks (https://www.autismspeaks.org) більше 500 досліджень у різних країнах світу обґрунтовують ефективність АВА-терапії при розладах аутистичного спектру.

АВА-терапія є інтенсивним та структурованим методом втручання. За допомогою АВА-технологій та методів формується бажана поведінка, функціональні навички, які покращають якість життя дитини та її родини.

В АВА-терапії дитина не сидить за столом та не їсть постійно цукерки. Втручання побудовано на мотивації дитини та на її бажаннях. Заняття стосується не тільки академічних навичок, а й самообслуговування, самостійної гри, формування соціальних компетенцій.

АВА-терапія – це не механічне запам’ятовування понять, цифр та іншого матеріалу. В АВА-терапії будуються ситуації успіху для дитини, закріплюється позитивна поведінка та формуються ті навички, що будуть корисні у повсякденному житті. Багато уваги приділяється узагальненню вивченого та розвитку гнучкості поведінки.

АВА-терапія не одна для всіх. Програма поведінкового втручання є індивідуальною для кожною дитини та базується на результатах тестування VB-MAPP, що всесторонньо оцінює навички дитини у різних сферах. Програма постійно оновлюється та доповнюється.

АВА-терапія не тільки для дітей з аутизмом. АВА-терапія є ефективною для будь-якої дитини, що має затримку мовленнєвого та психомоторного розвитку, проблемну поведінку, незалежно від її діагнозу та віку.

Замовити дзвінок

Адміністратор зателефонує Вам через декілька хвилин.