09.09.2020

Дистанційна програма ABA

Ви можете отримати як разову онлайн-консультацію АВА-спеціаліста із рекомендаціями щодо практичних корекційних дій, так і професійний супровід на тривалий термін. Професійний супровід передбачає інтенсивну роботу батьків по індивідуальній АВА-програмі під кураторством АВА-спеціаліста.

Що входить у дистанційний професійний супровід сім’ї

 • регулярні відео-зустрічі з куратором;
 • оцінка актуальних вмінь дитини та постановка пріоритетних цілей для роботи над формуванням функціональних навичок;
 • розробка комплексної АВА-програми та її реалізація батьками під кураторством АВА-спеціаліста;

На початку роботи з батьками дитини проводиться консультативна зустріч, здійснюється початковий збір даних: заповнюються опитувальники/анкети. 

Для визначення актуального рівня навичок дитини проводиться тестування за допомогою спеціальних оціночних інструментів, таких як VB-MAPP або ABBLS-R. Тестування проводиться батьками дитини під наглядом спеціаліста. 

На підставі спостереження, тестування, заповнених даних куратор складає індивідуальну комплексну АВА-програму. Батькам дитини надаються рекомендації щодо реалізації АВА-програми в домашніх умовах, чек-листи для збору даних, проводиться практичний тренінг по реалізації окремих протоколів.

Професійний супровід передбачає контроль куратора за реалізацією АВА-програми, регулярні онлайн-зустрічі із батьками дитини, надання рекомендацій та проведення практичних онлайн-тренінгів із батьками дитини, аналіз даних, оновлення програми та планів корекції поведінки.

Як це відбувається?

 1. Заповнення опитувальника.
 2. Первинна консультація – уточнення запиту.
 3. Проведення тестування дитини – батьки знімають відео занять з дитиною для оцінки актуальної ситуації. Попередньо, спеціаліст обговорює з батьками, який матеріал потрібен для проведення тестування. Проводиться практичний тренінг. Тестування проводиться поетапно, з використанням різного матеріалу, період тестування індивідуальний, так як залежить від співробітництва дитини, чіткого виконання батьками рекомендацій спеціаліста, рівня розвитку навичок у дитини. Дуже добре, якщо батьки закінчили батьківський модуль.
 4. На підставі отриманих даних складається індивідуальна АВА-програма.
 5. Презентація програми, розбір протоколів навчання.
 6. Батьки регулярно знімають відео занять з дитиною, заповнюють чек-листи. Відео і чек-листи відправляються за 2 дні до онлайн-зустрічі з куратором. Відео до 30 хвилин.
 7. Онлайн зустрічі 1 раз на тиждень – розбір протоколів за програмою, корекція помилок, цілей і задач, тренінги по навчанню формування навичок, розбір відео.
 8. Постановка куратором цілей і задач на тиждень.
Замовити дзвінок

Адміністратор зателефонує Вам через декілька хвилин.