18.01.2021

Формат для дітей шкільного віку

Для кого? Для дітей з особливими потребами віком від 6 до 13 років.

Робота в міні-групах поєднується з індивідуальною роботою з кожною дитиною у форматі перебування неповний день (1 зміна з 9.00 до 13.00).

Основні напрями роботи: АВА-терапія, мова та комунікація, в тому числі, альтернативна, корекція небажаної поведінки, формування учбової поведінки і навичок, пізнання оточуючого природного та соціального середовища, навички самостійного життя, денної зайнятості та дозвілля.

Кожна дитина отримує ІНДИВІДУАЛЬНУ ПРОГРАМУ, розроблену з урахуванням її актуальних потреб, відповідно даним, отриманим в результаті проведеного тестування оцінки базових функціональних навичок ABLLS-R. Також для кожної дитини складається індивідуальна логопедична програма. Індивідуальна програма є обов`язковою складовою професійного втручання і спрямована на позитивну динаміку розвитку дитини.

Наша команда – кваліфіковані спеціалісти, які вміють на практиці застосовувати найбільш ефективні стратегії АВА під супервізією досвідченого поведінкового аналітика рівня ВСВА.

Команда фахівців спрямовує свої зусилля на вирішення наступних завдань:

  • розвиток пізнавальної діяльності, вербального мовлення, комунікації, сенсорного сприйняття, психофізичний розвиток дітей з особливими потребами;
  • розвиток навичок саморегуляції та саморозвитку дітей шляхом ефективної взаємодії з навколишнім середовищем з урахуванням наявних знань, умінь і навичок комунікативної діяльності і творчості;
  • створення умов для соціальної інтеграції дітей з особливими потребами, розвиток їх самостійності та життєво важливих компетенцій.

Пріоритетним для нас є робота у партнерстві із сім’єю і ми приділяємо значну увагу ефективній співпраці команди спеціалістів із батьками дитини, направленій на гармонійний розвиток дитини, з урахуванням її особистих та особливих потреб. 

Замовити дзвінок

Адміністратор зателефонує Вам через декілька хвилин.