Групи підготовки до школи для дітей з РАС


Запрошуємо дітей 5 — 6 років на заняття з підготовки до школи на новий навчальний рік (з вересня 2019 — по липень 2020). Заняття проходять щодня по три заняття в день. Групові заняття — по 3 дитини (АВА-терапія, сенсо-моторна корекція). А також індивідуальні заняття (АВА-терапія, логопед).

Для кожної дитини проводиться тестування навичок по системі оцінювання ABLLS-R. Куратором АВА-програм складається індивідуальна програма навчання і, при необхідності, план корекції поведінки.

Куратором програми сенсо-моторної корекції проводиться оцінка нейромоторної готовності до навчання за допомогою діагностичного тесту Саллі Годдард-Блайт. На основі тестування для кожної дитини складається програма, спрямована на фізичний і сенсо-моторний розвиток з урахуванням його індивідуальних особливостей.

  • Під контролем кураторів АВА-програми та програми сенсо-моторної корекції, з дітьми працюють фахівці з прикладного аналізу поведінки (АВА-терапісти), фахівець з нейрокоррекції та сенсорної інтеграції, логопед, тьютор. Куратор АВА програм працює під супервізією фахівця рівня BCBA. Є можливість відвідування занять зі своїм тьютором.
  • На індивідуальних заняттях формуються академічні та соціальні навички, відповідно до індивідуальної програми, які потім узагальнюються на групових заняттях. Велика увага приділяється формуванню навчальної поведінки та навичкам соціальної взаємодії з педагогами і однолітками.
  • Вводиться система альтернативної комунікації (PECS або жести) для невербальних учнів. При необхідності використовується візуальний розклад. Заняття включають в себе всі форми роботи присутні в школі: робота в групах, самостійне виконання завдань, робота біля дошки, прикладна творчість, ігрова діяльність з однолітками, основи математики, читання, письма тощо.

При складанні індивідуальної програми враховуються вимоги до учнів перших класів корекційної школи.

Запис на консультацію і співбесіду (перша зустріч — безкоштовно) за телефонами: 044-236-76-70,

067-192-41-74, 093-958-64-60 або замовити дзвінок на сайті.

Старт у вересні))

 

 

Подавайте заявку об участии уже сейчас по телефонам: 093-958-64-60, 067-192-41-74, 044-236-76-70, или на почту: vorobkat@ukr.net.


Хотите записаться на подготовку к школе? Просто заполните контактную форму ниже!